Společnost HP-Exclusiv, s.r.o.

byla založena dne 29. srpna 1996 podpisem společenské smlouvy mezi Motokovem a.s. a panem Zdeňkem Holubovským, kteří byli ve firmě jedinými účastníky.

Společnost vznikla za účelem výhradního zastoupení proslulých automobilových značek Ferrari, Rolls-Royce a Bentley a zajišťování servisních služeb.
Dne 17.9. 2000 odkoupil pan Zdeněk Holubovský podíly od svých společníků a stal se tak 100% vlastníkem firmy.

Již při zakládání společnosti bylo vzato v úvahu, že značky reprezentují vrchol automobilů na českém trhu a nemají prakticky žádnou konkurenci z hlediska techniky a vybavení.

Za dobu svého působení si firma vydobyla velice slušné postavení na našem trhu, kdy za poslední 3 roky stoupla prodejnost těchto luxusních vozů a tržby ze servisu téměř o 100%, a to především proto, že základní filozofií firmy je spokojený zákazník, který si kupuje drahý, avšak luxusní výrobek, jenž má svoji vysokou kvalitu, tradici a historii. Firma se snaží o co nejlepší reprezentaci všech dovážených značek a také další doplňkové služby, např. prodej oblečení a doplňků zn. Ferrari, které jsou určeny nejen pro majitele vozů, ale i pro fanoušky této značky.

Velký úspěch zaznamenala společnost v roce 2001, kdy se jí vůbec jako první a jediné v české historii podařilo podepsat smlouvu s italskou automobilkou Maserati o výhradním zastoupení těchto vozů u nás.


HP-Exclusiv s.r.o.
U Prioru 1045/1a
160 00 Praha 6 - Ruzyně
Tel.: +420-233 311 411
Fax: +420-233 312 013
E-mail: ferrari@comp.cz
www.ferrari-hp-exclusiv.cz